چاپ کتاب جنگ چهره ی زنانه ندارد از آنیت فرانک

چاپ کتاب جنگ چهره ی زنانه ندارد از آنیت فرانک

کتاب “جنگ چهره ی زنانه ندارد” یکی از معروفترین و تأثیرگذارترین آثاری در زمینه‌ی ادب جنگ و تاریخ نویسی است که به عنوان یک شاهکار در این حوزه شناخته می‌شود. این کتاب توسط نویسنده‌ی برجسته‌ی جنسیت‌شناس و تاریخ‌نگار، آنیت فرانک، نگاشته شده است و در آن تلاش می‌شود تا داستان‌های مستند و پر از احساسات زنان در طول جنگ جهانی دوم را از دیدگاه زنان آورده و به تصویر کشد.

کتاب “جنگ چهره ی زنانه ندارد” به صورت یک مجموعه از خاطرات و گزارش‌های واقعی از زنانی که در طول جنگ جهانی دوم با مخاطرات و سختی‌های جنگ روبرو شدند، می‌پردازد. این زنان در مواجهه با جنگ، به عنوان مادران، همسران، خواهران، و دختران نیروهای نظامی یا مردم عادی، تجربیاتی گرانبها را در مورد زندگی در شرایط جنگ و اشتیاق برای زندگی در دنیایی بهتر به تصویر می‌کشند.

این کتاب به خوانندگان فرصت می‌دهد تا به دنیای پنهان و نادیده‌گرفته‌شده‌ی زنان در جریان جنگ نزدیک شوند و با داستان‌های شجاعانه، تلاش‌ها و احساسات عمیق آنان آشنا شوند. با خواندن این کتاب، شاهد شکل‌گیری رویکردهای جدید به تاریخ‌نگاری جنگ و جنسیت‌شناسی در زمینه ادب و تاریخ خواهید بود. “جنگ چهره ی زنانه ندارد” به عنوان یکی از مهمترین آثار ادبی در موضوع جنگ تاکنون شناخته می‌شود و تأثیرات آن همچنان در ذهن خوانندگان باقی می‌ماند.

وزن 400 گرم
اسم

جنگ چهره ی زنانه ندارد

نویسنده

سوتلانا آلکساندرونا الکسیویچ

قطع

رقعی(21*14/5)

صحافی

شومیز ( جلد نرم )

تعداد صفحات

364

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “چاپ کتاب جنگ چهره ی زنانه ندارد از آنیت فرانک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن